JA i STUDIO TUTTO

Nazywam się Monika Ralcewicz-Ciaiolo.

Jestem profesjonalnym fotografem specjalizującym się w sesjach portretowych, przede wszystkim biznesowych i  wizerunkowych .

Mam też wieloletnie doświadczeniem w sesjach okolicznościowych, dziecięcych i rodzinnych.

Poza tym jestem  trenerem fotografii, certyfikowaną instruktorką Akademii Fotografii Dziecięcej – największej w Polsce szkole on-line fotografowania dzieci, zajmuję się od wielu lat edukacją fotograficzną oraz koordynowaniem Uniwersytetu Akademii Fotografii Dziecięcej.

Organizuję wystawy, szkolenia i warsztaty fotograficzne,  prowadzę eventy fotograficzne dla Mam w całej Polsce.

W swojej pracy łączę ogromną pasję fotografowania z zamiłowaniem do pracy z ludźmi.

Mówią o mnie, że jestem kobietą orkiestrą – i coś w tym jest!

Studio Tutto powstało w roku 2011 z pasji fotografowania moich , dwojga wówczas, dzieci. Dziś po wielu latach działalności fotograficznej STUDIO TUTTO ma dwie odnogi.

Pierwsza to fotografia biznesowa i wizerunkowa , reportaże z eventów oraz zdjęcia wnętrz.

Druga to  dokumentalna i  lifestylowa fotografia dziecięca, którą prezentuję głównie na stronie: www.fotografiadokumentalna.pl

FOTOGRAFIA I ŻYCIE

Fotografia jest mocno i na stałe wpleciona w moje życie, w którym na pierwszym miejscu pozostaje drugi człowiek. To On jest najważniejszy, jego potrzeby i zadowolenie, z fotografii ale i z kontaktu ze mną. Kocham ludzi i życie.

Widzę piękno człowieka oraz otaczającego mnie świata, doceniam wartość chwili, wzruszają mnie proste gesty, inspiruje mnie życie we wszystkich jego przejawach a świadomość, że wszystko przemija jest moim motorem do fotografowania.

Fotografuję zawsze i wszędzie, zawodowo i po godzinach, bo fotografia jest dla mnie jak powietrze, bez którego nie mogę żyć.